خانه / نمایش جزییات خبر

پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران

پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران
پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به مناسبت شهادت سردار شهید علیرضا گلمحمدی و بسیجی شهید محمود حاج قاسمی
متن پیام سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به مناسبت شهادت سردار شهید علیرضا گلمحمدی و بسیجی شهید محمود حاج قاسمی
 
بسم رب الشهدا و الصدیقین
 
إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ آمَنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ لَمْ یَرْتَابُوا وَجَاهَدُوا بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ أُولَٰئِکَ هُمُ الصَّادِقُونَ ﴿الحجرات: ١٥﴾
 
شهادت فرمانده گمنام و نام آور قرارگاه عملیاتی جستجوی مفقودین در جبهه میانی، سردار جانباز شهید علیرضا گلمحمدی و همرزم شهیدش جانباز مدافع حرم، بسیجی شهید محمود حاج قاسمی را تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
 
سردار شهید علیرضا گلمحمدی از دوران سربازی در لشـکر پرافتخار 31 عاشورا تا امروز قریب 25 سال یکسره در جستجوی پاره های تن این ملت در ارتفاعات شمال غرب و غرب و بیابان های تفتیده جنوب به آغوش خطر می رفت. مداومت عملیات در شرایط صعب، مجروحیت های شدید  و جانبازی مکرر او را از این کار خطیر و خطرناک باز نداشت.
 
مدت طولانی خدمت در تفحص شهدا از او مردی حرفه ای، زیرک، شجاع و آهنین ساخته بود، ولی این همه باعث نشد که این کار مقدس برای او عادی شده و ذره ای از ارادت و تعهد او به شهدا و خانواده های معظم آنان کاسته شود زیرا شور و شعور در وجود او آمیخته و پخته بود.
 
دفاع مقدس برای او و خانواده صبورش تمام نشده بود و طی سالیان متمادی، خانه بدوشی و زندگی در شهرهای مرزی برای آنان امری عادی بود.
 
اینجانب بار دیگر شهادت این مردان خسـتگی ناپذیر، بصیر، صبور و ولایی که در حین عملیات تفحص شهدا به شهادت رسیدند را به محضر امام زمان عج، فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، مردم شریف خطه آذربایجان  و شاهرود، خانواده و بازماندگان داغدار و صبور ایشان و به همه دوستان و همرزمان این شهیدان در کمیته جستجوی مفقودین تبریک و تسلیت عرض نموده و برای آن شهدا، علو مقام و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت مینمایم.
 
سرلشکرپاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
۳ اسفند ۱۳۹۹
روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین |
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید