خانه / نمایش جزییات خبر

پیام تسلیت سردار باقرزاده در پی شهادت فرمانده تفحص شهدا در محور غرب و همرزمش

پیام تسلیت سردار باقرزاده در پی شهادت فرمانده تفحص شهدا در محور غرب و همرزمش
در پی شهادت فرمانده شهید علیرضا گلمحمدی و همرزمش شهیدش محمود حاجی قاسمی سردار باقرازده پیامی به شرح زیر صادر کردند
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا سردار باقرزاده در پی شهادت دو تن از اعضای گروههای تفحص شهدا در زرباطیه عراق پیامی به شرح زیر صادر کردند
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در آستانه لیله الرغائب ، امروز پنج شنبه 30 بهمن 99 یکی دیگر از مشتاقان خط سرخ شهید و شهادت به همراه همرزم وفادار خود در ضیافت الهی وارد شدند .
برادران علیرضا گلمحمدی فرمانده قرارگاه عملیاتی کمیته جستجوی مفقودین در محور غرب کشور به همراه بسیجی مخلص و تلاشگر، محمود حاجی قاسمی در حین عملیات تفحص پیکرهای طیبه شهدا در منطقه عملیاتی زرباطیه عراق بر اثر انفجار مین برجای مانده از دوران جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند. 
این دو مهاجر الی الله که یکی از آنان پاسدار و دیگری بسیجی بود ،‌با خدای خود عهد کرده بودند تا جان در بدن دارند تا آخرین قطره خون دست از تلاش برای بازگرداندن پیکرهای مطهر شهیدان دوران دفاع مقدس برندارند 


شهید گلمحمدی 1

 شهید علیرضا گلمحمدی که از دوران خدمت سربازی وارد فعالیت جستجوی مفقودین گردیده بود در طول قریب به سه دهه گذشته بارها و بارها تا مرز شهادت رفت و هر بار با مدالی پر افتخار از جانبازی به میدان عملیات جستجوی شهیدان برگشت . او لحظه ای دست از تلاش سترگ خود برنداشت . علیرضا که خود برادر شهیدی از شهیدان دوران پر افتخار دفاع مقدس بود، مدارج خدمت را از سربازی تا سرداری و فرماندهی قرارگاه ها و گروههای مختلف تفحص شهدا طی کرد.


شهید گلمحمدی 2

مناطق طلائیه، شلمچه ، فاو ، مجنون ، زبیدات ، چنگوله ،‌مهران ، زرباطیه ،‌میمک، سومار ، مندلی ، نفت شهر ، قصر شیرین ،‌سرپل ذهاب و تمامی ارتفاعات کردستان ایران و عراق همگی یادآور تلاشها و مجاهدت های مخلصانه و خاموش این دلاور خطه آذربایجان و شهر پر افتخار میانه است . 
شهید گلمحمدی مجاهدی پر انگیزه ،‌خستگی ناپذیر ،‌شجاع، و فرماندهی مخلص و هوشمند و باتدبیری بود که به خوبی حزم را با عزم عجین ساخته بود تا مبادا پیکری از پاره ها تن ملت زیر خروارها خاک به طاق نسیان سپرده شود.


شهید گلمحمدی 3

او و همرزم عزیزش شهید سرافراز محمود حاجی قاسمی مردی از شهر دارالمومنین شاهرود که خود افتخار جانبازی و رزمندگی در عرصه مدافعان حرم را به همراه داشت ، در مسیر نورانی و الهام بخش جستجوگران نور ، لحظه ای از پای نایستادند و آن قدر در این میدان استقامت ورزیدند تا خود نیز همانند گلهای پَرپَر بوستان محمدی پَرپَر گشتند.


شهید گلمحمدی 4

اینجانب از سوی خود و همه همرزمان عزیزم در گروههای تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ،‌ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر فرماندهی معظم کل قوا و خانواده های معزز این شهیدان و همچنین عموم دوستان، ‌همشهریان و دیگر دلبستگان آنان، از درگاه خداوند متعال صبر و اجر برای خانواده ها و یادگاران این عزیزان و همنشینی با سالار شهیدان را برای آنان مسئلت می نمایم 
والسلام علیکم 
سرتیپ پاسدار سید محمد باقرزاده 
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح

 
گلمحمدی

حاج قاسمی   

 
شهید گلمحمدی 5

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین |
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید