خانه / نمایش جزییات خبر

پیکر مطهر شهیدان "علی اکبر محمدی" و "منوچهر تقدسی "کشف شد +تصاویر

پیکر مطهر شهیدان "علی اکبر محمدی" و "منوچهر تقدسی "کشف شد +تصاویر
سرباز وظیفه شهید علی اکبر محمدی،فرزند جان محمد تاریخ 59/10/11، طی درگیری در منطقه میمک به درجه رفیع شهادت نائل گردید و پیکر پاکش 40 سال در منطقه بر جای ماند و بسیجی شهید منوچهر تقدسی، فرزند عسگر در تاریخ 61/11/19، طی عملیات والفجر مقدماتی در منطقه فکه به درجه رفیع شهادت نائل گردید و پیکر پاکش 38سال در منطقه بر جای ماند
سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا شامگاه چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه با حضور در منزل خانواده شهید تقدسی، خبر بازگشت پیکر مطهر بسیجی شهید منوچهر تقدسی را پس از ۳۸ سال به  آغوش وطن اعلام کرد.

سردار مسلمی در این دیدار  با بیان اینکه انتظار دارای اجر و ثواب است ،گفت: به واسطه تلاش و پیگیری های مداوم گروه‌های تفحص برای پیدا کردن و شناسایی شهدای خوشنام، پیکر بسیجی شهید منوچهر تقدسی شناسایی و به آغوش خانواده باز می‌گردد.
 
فرمانده سپاه کربلا با بیان این مطلب که خدا را شاکریم که توانستیم دل یک خانواده چشم انتظار را شاد کنیم، افزود: ان شاء الله در هفته آینده و طبق برنامه ریزی‌ها، مراسم وداع با شهدا در حسینیه عاشقان ساری برگزار خواهد شد و پس از آن مراسم خوردویی در محمودآباد برگزار می‌شود.
 
سردار مسلمی در ادامه با اعلام اینکه مازندران در هفته آینده میزبان ۸ شهید خوشنام و ۲ شهید با هویت از شهرستان قائم شهر و محمودآباد است، افزود: ان شاء الله با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسمی در شان و منزلت شهدای عزیز در مازندران برگزار خواهد شد.

به گفته فرمانده سپاه کربلا فرمانده سپاه بعد از مراسم وداع با شهدا در مرکز مازندران، پیکر‌های مطهر  روز شنبه برای مراسم وداع به شهرستان منتقل و  صبح یکشنبه مراسم تشییع خودرویی در دو شهرستان محمودآباد و قائمشهر  برگزار می‌شود.
 
سردار مسلمی در پایان سخنان خود گفت:ان شاء الله دعا کنید که ما در مسیر شهدا بوده، و عاقبت ما هم ختم به شهادت شود.
 

به گزارش بسیج، استان لاله خیز مازندران در روز رحلت شهادت گونه پیام رسان کربلا حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) میزبان ۸ شهید خوشنام و ۲ شهید با هویت از شهرستان‌های قائم شهر و محمودآباد است.

شهید علی اکبر محمدی از قائم شهر و شهید منوچهر تقدسی پس از قریب به ۴۰ سال به آغوش خانواده باز می‌گردند.
 
 
لحظه اعلام خبر بازگشت پیکر مطهر شهید تقدسی به خانواده اش + تصاویر
 گفتنی است، مراسم شب وداع استانی جمعه ۸ اسفندماه در حسینیه عاشقان کربلا شهرستان ساری و مراسم شب وداع و تشییع شهرستانی شنبه ۹ اسفند ماه در سالروز رحلت شهادت گونه حضرت زینب کبری(سلام الله علیها)  و همچنین یکشنبه ۱۰ اسفند در شام غریبان عقیله بنی هاشم(سلام الله علیها) برگزار و نیز ۸ شهید خوشنام دیگر در شهرستان‌های بهشهر، آمل، چالوس و رامسر تشییع می‌شوند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح |
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید