خانه / نمایش جزییات خبر

وصیت شهید مدافع حرم: حسین‌وار شهید شدن را دوست دارم

وصیت شهید مدافع حرم: حسین‌وار شهید شدن را دوست دارم
با اینکه از نظر شغلی، فرد موفقی بود و می‌توانست زندگی مرفه و راحتی را برای خودش رقم بزند، اما به دنیا و همه مادیات پشت پا زد و داوطلبانه راهی میدان مبارزه با تروریست‌های تکفیری شد
شهید مدافع حرم علیرضا مرادی متولد 25 تیر سال 1368 در تهران بود. او از جوانان فعال در پایگاه بسیج المهدی(عج) در مسجد باب‌الحوائج بود و شغل آزاد داشت. از وقتی بحران سوریه شکل گرفت و حرم معصومین در آن کشور مورد تهدید تکفیری‌ها قرار گرفت، دغدغه پیوستن به مدافعان حرم را داشت. با اینکه از نظر شغلی، فرد موفقی بود و می‌توانست زندگی مرفه و راحتی را برای خودش رقم بزند، اما به دنیا و همه مادیات پشت پا زد و داوطلبانه راهی میدان مبارزه با تروریست‌های تکفیری شد. سرانجام نیز 21 دی سال 1394 در عملیات مستشاری در سوریه، به شهادت رسید.

شهید مدافع حرم علیرضا مرادی در وصیت‌نامه‌اش نوشته بود: «به تاریخ 94/10/5 ساعت یازده و نیم شب، چند سطری وصیت‌نامه می‌نویسم، علی‌وار زیستن و علی‌وار زندگی کردن را و حسین‌وار زیستن و حسین‌وار زندگی کردن و حسین‌وار شهید شدن را دوست می‌دارم. شهادت در قاموس اسلام کاری‌ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می‌زند و خواهد زد. ببین ما به چه روزی افتاده‌ایم و استکبار جامعه را به لجن‌زار کشیده است ولی چاره‌ای نیست، این‌ها سد راه اسلام شده‌اند و باید برداشته شوند تا راه تکامل طی شود. مادر جان و پدر جان شما را قسم می‌دهم که اگر به خاطر من ‌گریه کنید اصلا از شما راضی نخواهم بود، زینب‌وار و علی‌وار زندگی ‌نمایید و مرا به خدا بسپارید.»
  


وصیتنامه شهید علیرضا مرادی


۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
جهان نیوز |
تاریخ انتشار: ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید