خانه / نمایش جزییات خبر

آیین استقبال از پیکر مطهر ۱۱۸ شهید تازه تفحص شده در مرز خرمشهر

آیین استقبال از پیکر مطهر ۱۱۸ شهید تازه تفحص شده در مرز خرمشهر
مسئول قرارگاه جنوب کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مراسم تبادل ۱۱۸ شهید دفاع مقدس فردا ساعت ۹ صبح در مرز شلمچه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، سرهنگ حسین عشقی "مسئول قرارگاه جنوب کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح" در گفت‌وگویی با اشاره به تفحص شهدا در عراق اظهار داشت: پس از تفحص‌های انجام شده در خاک عراق فردا مراسم تبادل ۱۱۸ شهید دفاع مقدس با حضور عشایر بختیاری استان خوزستان در مرز خرمشهر برگزار می‌شود.
عشقی ادامه داد: این شهدا در جزیره بواریان، منطقه کتیبان و زبیدات عراق تفحص‌شدند و در طی عملیات رمضان، تک پشتیبانی والفجر ۸ و عملیات کربلای ۴ به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به اینکه مراسم استقبال فردا در مرز خرمشهر برگزار می‌شود، گفت: این شهدا ابتدا به شهرستان ایذه منتقل خواهند و پس از برگزاری مراسم به معراج شهدای اهواز منتقل می‌شوند.
مسئول قرارگاه جنوب کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: با توجه به اینکه بخشی از شهدای تازه تفحص شده از مشهد مقدس هستند به آنجا منتقل خواهند شد و بخشی دیگر در معراج شهدا نگهداری و برای تحویل سال آماده خواهند شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید