خانه / نمایش جزییات خبر

اولین شب یلدای خانواده شهید مدافع حرم "مهدی قره محمدی" در کنار مزار پدر+عکس

اولین شب یلدای خانواده شهید مدافع حرم "مهدی قره محمدی" در کنار مزار پدر+عکس
خانواده سردار شهید مدافع حرم«مهدی قره محمدی» بلند ترین شب سال را در کنار مزار شهیدشان سپری کردند.

هر سال شب یلدا که فرا می‌رسد، خانواده ها در کنار یکدیگر و عموماً در منزل مادربزرگ و پدربزرگ ها جمع می‌شوند تا در طولانی ترین شب سال، لحظاتی خوب و خوش را در کنار خانواده و اقوام سپری کنند. در این میان خانواده شهدایی هستند که سالیان سال است، شب یلدایشان بدون حضور پدر در محفل خانواده سپری می‌شود.
خانواده سردار شهید مدافع حرم«مهدی قره محمدی» یکی از این هزاران خانواده شهیدی است که یلدایشان را بدون حضور پدر سپری کردند. همسر و 3 فرزند شهید قره محمدی اولین شب یلدای بدون او را در کنار مزارش سپری کردند. 

سردار شهید مدافع حرم «مهدی قره محمدی» متولد سال 1358 و اصالتاً اهل شهر آمل و از تکاوران یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که چندی پیش داوطلبانه عازم سوریه شد. او درحالی که فرماندهی یکی از محورهای عملیاتی را برعهده داشت، در حین پاکسازی مناطق از لوث تروریست‌های تکفیری در شهر دیرالزور بر اثر اصابت تیر به گردن، پهلو و پا به فیض شهادت نائل شد.  پیکر این شهید مدافع حرم در گلزار شهدای امامزاده ابراهیم(ع) شهر آمل آرام گرفته است.

از این شهید والامقام دو فرزند دختر 10 و 5 ساله به نام های فاطمه و زهرا  و یک فرزند پسر1 ساله به نام محمد جواد به‌یادگار مانده است.

۲ دی ۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید