خانه / نمایش جزییات خبر

25 شهید تازه تفحص شده ژاندارمری احراز هویت شدند

25 شهید تازه تفحص شده ژاندارمری احراز هویت شدند
فرمانده نیروی انتظامی گفت: 25 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس که از پرسنل ژاندارمری بودند، احراز هویت شدند.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع پیکر امیر سرتیپ «منوچهر نجفدری» از فرماندهان ژاندارمری پس از پیروزی انقلاب اسلامی که در ستاد ناجا برگزار شد، اظهار داشت: از 119 شهید تازه تفحص شده که چندی پیش به آغوش وطن بازگشتند، 54 شهید منطقه عملیاتی زبیدات و مربوط به ژاندارمری هستند که از این بین تاکنون 25 پیکر مطهرشهید دوران دفاع مقدس احراز هویت شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: آن‌هایی که همراه و همرزم این شهدا بودند، بیان می‌کنند که این شهدای سرافراز تا پایان ایستادند و تا آخرین نفس از میهن اسلامی دفاع کردند.
سردار اشتری با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دوران دفاع مقدس بیان داشت: ان‌شاالله بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا و حماسه‌آفرینان آن دوران باشیم و در این راه باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.
همچنین گفتنی است این شهدای گمنام ژاندارمری جهت زیارت در حسینیه معراج شهدای مرکز قرار دارند، لذا عموم مردم عزیز برای زیارت این شهدا می توانند از ساعت 12 الی 16 جهت زیارت به معراج شهدا مراجعه فرمایند.
لازم به ذکر است مراسم تشییع و خاکسپاری این شهدای گرانقدر از طریق نیروی انتظامی اعلام خواهد گردید. 
۲ آبان ۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید