خانه / نمایش جزییات خبر

پیکر مطهر 10 شهید دوران دفاع مقدس استان اصفهان شناسایی گردید+ مشخصات

پیکر مطهر 10 شهید دوران دفاع مقدس استان اصفهان شناسایی گردید+ مشخصات
هویت پیکر مطهر 10 شهید تازه تفحص شده از استان اصفهان که در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند، شناسایی و مشخصات آنان اعلام شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا به نقل از روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکر طیبه و نورانی 10 شهید دوران دفاع مقدس استان اصفهان شناسایی گردید.
اسامی و مشخصات این شهدا به شرح ذیل است:
شهید محمد تقی ملک احمدی  
شهید محمد تقی ملک احمدی ، فرزند احمد علی، متولد 39 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 61 به جنگ اعزام و در عملیات محرم ؛ منطقه عملیاتی عین خوش به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید منوچهر برزگر فرجی  
شهید منوچهر برزگر فرجی ، فرزند موسی، متولد46 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 63 به جنگ اعزام و در عملیات بدر ؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید محمود عبدالهی
شهید محمود عبدالهی ، فرزند مصیب، متولد 43 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 62 به جنگ اعزام در عملیات والفجر1؛ منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید رسول محمدی فشارکی 
شهید رسول محمدی فشارکی ، فرزند حسین، متولد 39 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 62 به جنگ اعزام و در عملیات والفجر1؛ منطقه عملیاتی شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید مصطفی اورکی شیرانی
شهید مصطفی اورکی شیرانی ، فرزند رمضان، متولد42 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 63 به جنگ اعزام و در عملیات بدر؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید صفا حیدرماه
شهید صفا حیدرماه ، فرزند حسن، متولد 44 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 61 به جنگ اعزام و در عملیات رمضان؛ منطقه عملیاتی شرق بصره به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید محمد علی کریمی درچه
شهید محمد علی کریمی درچه ، فرزند عباس، متولد 44 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 61 به جنگ اعزام و در عملیات محرم ؛ منطقه عملیاتی عین خوش(شرهانی) به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید محسن یادگاری
شهید محسن یادگاری، فرزند  علی، متولد 42 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 63 به جنگ اعزام و در عملیات بدر ؛ منطقه عملیاتی شرق دجله به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهید مهدی صابری خودانی
شهید مهدی صابری خودانی، فرزند باقر، متولد 48 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 65 به جنگ اعزام و در عملیات کربلای4 ؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شهیدعلیرضا نکونام 
شهیدعلیرضا نکونام ، فرزند محمداسماعیل، متولد 46 ، اعزامی از استان اصفهان می باشد که در سال 65 به جنگ اعزام و در عملیات کربلای 4 ؛ منطقه عملیاتی ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

لازم به ذکر است اسامی شهدای شناسایی شده پس از اعلام به خانواده های شهدای گرانقدر متعاقبا از این سایت اعلام خواهد شد.

۲۴ تیر ۱۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید