خانه / نمایش جزییات خبر

دیدار ۴۳ هزار زائر راهیان نور با شهدای تازه تفحص شده در معراج شهدای اهواز

دیدار ۴۳ هزار زائر راهیان نور با شهدای تازه تفحص شده در معراج شهدای اهواز
از ابتدای ایام زیارتی مناطق عملیاتی جنوب تا روز گذشته مجموعا ۴۳هزار نفر برای زیارت شهدای تازه ‌تفحص شده در معراج شهدای اهواز حضور پیدا کرده‌اند.
 به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، صبح امروز دوشنبه 23 اسفندماه 95 پیکر مطهر 165 شهید تازه تفحص شده که روز گذشته از آبراه اروند وارد کشور شدند، به معراج شهدای اهواز(پادگان شهید محمودوند) منتقل شد. با ورود پیکرهای مطهر شهدای دوران دفاع مقدس به ضریح معراج شهدای اهواز، زائران کاروان‌های راهیان نور به زیارت این شهدا نیز خواهند آمد.
ظهر امروز بعد از نماز ظهر و عصر مراسم استقبال از پیکر مطهر این شهدا با حضور زائران راهیان نور برگزار می‌شود. همچنین مراسم وداع با پیکر مطهر این شهیدان روز گذشته در شهر دزفول برگزار شد. این 165 شهید تازه تفحص شده در عملیات‌های والفجر8، کربلای 4، رمضان، خیبر، بدر، والفجر مقدماتی، والفجر یک، محرم و تک‌های دشمن در سال 1367 به شهادت رسیدند.
روز گذشته، 22 اسفند ماه از ابتدای صبح تا ساعات پایانی شب ، مجموعا 5347 نفر از زائران راهیان نور از معراج شهدای اهواز دیدن کرده و ضریح شهدا را زیارت کردند. از ابتدای ایام زیارتی مناطق عملیاتی جنوب تا روز گذشته مجموعا 43هزار نفر برای زیارت شهدای تازه ‌تفحص شده در معراج شهدای اهواز حضور پیدا کرده‌اند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید