خانه / نمایش جزییات خبر

هویت پیکر مطهر شهید ماشاءالله بربط اهل اصفهان شناسایی شد

هویت پیکر مطهر شهید ماشاءالله بربط اهل اصفهان شناسایی شد
اعضای خانواده بعد از گذشت ۳۳سال چشم انتظاری با پیکر شهیدشان دیدار کردند. حالا دختر دلخوش است که یکبار دیگر در آغوش پدر خواهد بود... اما نه، اینبار پدر در آغوش او جای دارد.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، هویت پیکر مطهر شهید ماشاءالله بربط اهل اصفهان شناسایی شد و روز گذشته یکشنبه 8 اسفندماه 95 اعضای خانواده بعد از گذشت 33سال چشم انتظاری با پیکر شهیدشان دیدار کردند. شهید بربط در سال 62 به شهادت رسید، پیکر مطهر او در منطقه ماند و نامش در شمار شهدای مفقودالاثر جای گرفت. پیکر شهید بربط طی عملیات تفحص اخیر توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شد و بعد از گذشت 33 سال به زادگاه خود بازگشت.
تصاویر این شهید دفاع مقدس در ادامه می‌آید:

 

یادداشت خادم شهدای گمنام برای شهید تازه شناسایی شده، ماشاءالله بربط:

هر سال ایام عید که می‌شد با نگرانی از اصفهان به معراج شهدا اهواز می‌آمدند: «آیا شهید ما هم آمده است؟ آیا بین این شهداست؟» آخرین نامه را پشت عکس پدر نوشت و داخل ضریح شهدای معراج شهدا اهواز انداخت؛ حدیث دلتنگی نبودن او در کنارش.

امروز خبر آمد از آمدنش. خبر آمد از برگشتنش. خبر از تمام شدن چشم انتظاری همسری صبور. حالا دختر دلخوش است که یکبار دیگر در آغوش پدر خواهد بود... اما نه، اینبار پدر در آغوش او جای دارد.

تمام شد این 33 سال انتظار به حرمت حضرت زهرا سلام الله علیها. خوش آمدی دلاور! چه خوب خودت را به فاطمیه رساندی ای مسافر.

۹ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید