خانه / نمایش جزییات خبر

سردارباقرزاده/ تشییع و خاکسپاری پیکر 87 شهید گمنام در 13استان کشور

سردارباقرزاده/ تشییع و خاکسپاری پیکر 87 شهید گمنام در 13استان کشور
حضور شهیدان گمنام در مناطق مختلف به ویژه جزایر خلیج فارس، پیام مقاومت و استواری مردم ایران را به کسانی می‌دهد که می‌خواهند این سرزمین و خلیج فارس ثبات و امنیت نداشته باشد.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، سردار سیدمحمد باقرزاده"فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح" در حاشیه آیین استقبال از این شهدای گمنام در استان بوشهر اعلام داشت: همزمان با روزهای پایانی ماه صفر به مناسبت سالروز رحلت پیامبرگرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا (علیهما السلام) پیکر 87 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در 48 نقطه در 13 استان تشییع و خاکسپاری خواهد شد.
سردار سید محمد باقرزاده شهدا را مدافعان همیشگی ایران اسلامی خواند و افزود: حضور شهیدان گمنام در مناطق مختلف به ویژه جزایر خلیج فارس، پیام مقاومت و استواری مردم ایران را به کسانی می‌دهد که می‌خواهند این سرزمین و خلیج فارس ثبات و امنیت نداشته باشد.
وی تصریح کرد: مردم ما پیروان شهدا هستند و در این مسیر ثابت قدمند.
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان بوشهر نیز گفت: پیکر دو شهید گمنام در بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه، دو شهید در شهر انارستان شهرستان جم، دو شهید در شهر شُنبه شهرستان دشتی و پیکر یک شهید نیز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به خاک سپرده می‌شود.
۷ آذر ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید