خانه / نمایش جزییات خبر

برگزاری مراسم بزرگ برائت از مشرکین با حضور ۱۱۰ شهید دوران دفاع مقدس در سراسر کشور

برگزاری مراسم بزرگ برائت از مشرکین با حضور ۱۱۰ شهید دوران دفاع مقدس در سراسر کشور
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهیدان برائت از مشکرین می‌آیند و مراسم برائت از مشرکین همزمان با زمزمه دعای عرفه در جای جای میهن اسلامی با حضور شهیدان تازه تفحص شده و تعدادی از شهدایی که هنوز شناسایی نشده‌اند، برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، شهیدان برائت از مشکرین می‌آیند. سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو یی با اعلام این خبر گفت: با توجه به خباثت آل سعود در محروم کردن مردم مسلمان و انقلابی ایران در حج ابراهیمی امسال و با عنایت به اینکه حج بدون برائت از مشرکین معنا ندارد، به پاس بزرگداشت امام و شهیدان و جمله تاریخی امام خمینی(ره) که فرموده بودند: «ای نشستگان در کنار خانه خدا به ایستادگان در برابر آمریکا و سایر ابرقدرت‌ها دعا کنید»؛ و با توجه به اینکه شهیدان همگی کسانی بودند که ایستادند و سینه سپر کردند، مراسم برائت از مشرکین همزمان با زمزمه دعای عرفه در جای جای میهن اسلامی با حضور شهیدان تازه تفحص شده و تعدادی از شهدایی که هنوز شناسایی نشده‌اند برگزار خواهد شد.
وی افزود: مراسم برائت از مشرکین با حضور این شهیدان که 110 شهید هستند در استان‌ها و شهرهای بزرگ کشور برگزار خواهد شد. این شهیدان آماده‌اند تا در کنار مردم همزمان با دعای عرفه فریاد برائت از مشکران را سر دهند.
۸ شهریور ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید