خانه / نمایش جزییات خبر

آیین بدرقه پیکر11 تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش برگزار شد

آیین بدرقه پیکر11 تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش برگزار شد
آیین بدرقه پیکر11 تن از شهدای تازه تفحص شده نیروی زمینی ارتش برگزار شد.
 به گزارش پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی تفحص شهدا، در این مراسم که صبح امروز برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر سرتیپ پوردستان فرمانده نیروی زمینی، جمعی از کارکنان و فرماندهان یکان‌های ارتش مستقر در تهران و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز حضور داشتند.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در حاشیه این مراسم گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز فرموند: "فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست".
وی با بیان اینکه امروز فرهنگ دفاع مقدس و شهادت می تواند جامعه را در مقابل هجمه های گسترده فرهنگی دشمنان بیمه کند، افزود: امروز به برکت خون همین شهداست که ایران اسلامی استوار و پایدار و در امنیت کامل قرار دارد.
شایان ذکر است این شهدا که از طریق آزمایش پزشکی DNA هویت آنها احراز شده 11 تن از کارکنان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند که 10 نفر از آنان کارکنان وظیفه و یک تن دیگر از کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش بودند که در دوران دفاع مقدس و در مناطق عملیاتی غرب  و جنوب غرب کشور به شهادت رسیدند.
 شهدای تفحص شده عبارتند از: 1- جعفر سلیمانی۲- عزت الله رضا علی۳-تقی خسرو بیگی ۴-کرامت الله افسرده ۵-یعقوب تلخابی۶-ایرج فلاح ابراهیم پور ۷-حمید رضا حبیب نیا ۸-حمیدرضا رحیمیان۹-حسین خراسانی۱۰- مرتضی اعلایی11- محمد دهقانی
۵ اَمرداد ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۵ اَمرداد ۱۳۹۵
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید